UNN WARNING

Kouření škodí zdraví

Kdo by to byl býval řekl, ale je to tak! Nejnovější nezávislé výzkumy ukázaly, že kouření skutečně škodí zdraví. Speciální tým vědců pověřený vládou se problému několik měsíců intenzivně věnoval a vypracoval rozsáhlou studii. Během této záslužné vědecké práce bylo vykouřeno 126 kartónů cigaret všech možných značek. Účinky byly pečlivě zkoumány a dokumentovány, pokud ovšem zrovna vědci nebyli zkouření. Zde vidíte několik výňatků z jejich práce :

"...500 násobné zvětšení kůže pravidelného kuřáka..."

 "...Rakovina v pokročilém stádiu..."

"...Mozek pravidelného kuřáka. Povšimněte si jasně viditelných modrých odumřelých oblastí..."

 

Škodlivost kouření dokazuje i experiment. Stodvacetiletému dělníkovi v uranovém dole bylo každý den poskytnuto osmdesát cigaret. Velmi brzy na následky kouření zemřel. 

Kvůli alarmující rozšířenosti tabákových produktů mezi Terrany se vláda rozhodla k rozhodnému kroku a rozjela protitabákovou kampaň. Tato mediální kampaň je tvořena tragickými příběhy několika skutečných lidí-kuřáků. Vláda doufá, že tyto pohnuté osudy snad případné kuřáky odradí. Nakonec ještě upozornění, že následující záběry by rozhodně neměly vidět děti a domácí zvířata.

 

Jeden z členů speciálního komanda určeného k zničení zamořené vědecké stanice Amerigo. Toto je jeho poslední cigareta. Zhruba za dvě minuty na následky kouření zemřel. 

Velitel nákladní lodi C-80. Měl před sebou slibnou kariéru. Ke kouření neměl žádný důvod. Velmi brzy po této cigaretě na následky kouření zemřel.

Řidič terénního vozidla, který si nepřál zveřejnit své jméno. I jeho stálo kouření život. Kouření za jízdy je obzvláště nebezpečné. 

Seržant Dominionu si dopřává svou poslední cigaretu před svou velmi bolestivou smrtí. Kdyby nekouřil, mohl ještě žít.

Celá posádka tohoto křižníku kouřila. Jejich smrt a zkáza celé lodi byla nevyhnutelná. 

Vice admirál UED Alexi Stukov, pyšný otec čtyř dětí. Jeho vášeň v doutnících ho nakonec stála život.

 

Mohlo by se zdát, že Blizzard podporuje kouření. Cigareta nebo doutník je skoro v každé animaci a každý mariňák zapaluje jednu od druhé. Opak je pravdou. Každý, kdo v animacích byť jen šáhl na cigaretu, dříve nebo později zemřel. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. 

Made by Unimatrix325 and Dragon_lord